SANAYİ ODAKLI, AYDA 45.000 ZİYARETÇİ 140.000 SAYFA GÖRÜNTÜLENME İLE SANAYİNİN BULUŞMA NOKTASI!Akşam GazetesiDİJİTAL SANAYİ BÖLGESİ AÇILDI

Makine imalatı talaşlı imalat ve diğer işçilikler, hırdavat ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren firmaların zaman ve kaynak tasarrufu elde etmesini sağlamak ve ticaretlerini büyütmek amacıyla kurulan sanayiplatformu.com açıldı. Platform; ürün, hizmet, tedarikçi aramayı ve talep & teklif sürecini dijitalleştirmek yenilikçi bir ticaret şeklini ortaya koyuyor. Sanayinin dört ana iş kolunda faaliyet gösteren firmaların ve tedarikçileri satın alma profesyonelleriyle buluşturmayı amaçladıklarını söyleyen sanayiplatformu.com´ un Kurucu Ortağı Lale Yumrukçal; bu platformun bağlantı kurmak, bilgi edinmek ve iş sağlamak için etkili bir pazar yeri olacağını vurguluyor ve sektördeki firmaları platforma davet ediyor.

BÜYÜME FIRSATI SUNUYOR

Yumrukçal şu açıklamalarda bulundu: Sektör ağacındaki her bir firma diğer firmalar için alıcı ya da tedarikçi olabilir. Ayrıca dışarıdaki farklı sektörlerdeki alıcılar ise bu dört sektör ile ticaret sağlıyor. Böylece platformumuz ticaretlerini büyütme fırsatı sunuyor."

17.09.2021