SANAYİ ODAKLI, AYDA 45.000 ZİYARETÇİ 140.000 SAYFA GÖRÜNTÜLENME İLE SANAYİNİN BULUŞMA NOKTASI!Kobilife DergisiDİJİTAL OSB SANAYİPLATFORMU.COM İLE TİCARET BOYUT DEĞİŞTİRİYOR.

Dijital satın alma, pazarlama ve iletişim ağı sanayiplatformu.com, yenilikçi modeliyle sektöre taze bir soluk getirecek. KOBİ´lerin iç ve dış ticaretinin geliştirilmesini sağlamak amacıyla kurulan endüstriyel kaynak bulma ağ ve pazarlama merkezi sanayiplatformu.com, ekosistemdeki ezberleri bozmaya hazırlanıyor. Makine imalatı, talaşlı imalat ve diğer işçilikler, malzeme ve hırdavat sektörleri kapsamında organize sanayi bölgesini dijital alana taşıyarak sektörün tüm paydaşları için bir buluşma noktası olmayı hedefleyen sanayiplatformu.com, Türkiye´nin üretim ve rekabet gücünü artırmak amacıyla üretici firmalar ile tedarikçi firmaları buluşturarak, ticaretlerini büyütmenin en kolay yolunu sunmayı hedefliyor. Sanayinin dijital çözüm ortağı olma hedefiyle yola çıktıklarını ifade eden sanayiplatformu.com Kurucu Ortağı Lale Yumrukçal; endüstriyi bilgilendiren, destekleyen ve güçlendiren çözümler sunmak için endüstriyel satın alma sürecinin her iki tarafındaki profesyonellere hizmet vereceklerini vurguladı. Zaman ve kaynak tasarrufuyla verimli satın alma yapmak isteyen üretici firmalar ile ticaretlerini büyütmek isteyen tedarikçi firmaları bir araya getirmek için hayata geçirilen sanayiplatformu.com; talaşlı imalat ve diğer işçiliklerin yanı sıra malzemeciler, hırdavatçılar ve makine imalatçıları özelinde uzman kalitesinde hizmet sunmaya başladı. Tedarik uzmanına ulaşmak ve işlerini büyütmek isteyen işletmeler için etkin bir pazarlama alanı olan platform, aynı zamanda sanayi alanında doğru bilgi sağlayan internet portalı rolünü de üstlenecek.

SANAYİCİLERE TİCARETLERİNİ BÜYÜTME FIRSATI SUNAN YENİ NESİL PLATFORM

Türkiye´de bir yeniliğe imza atarak, günlerce organize sanayi bölgesi gezip en iyi iş ortağını bulma çabasını ortadan kaldıracaklarını söyleyen sanayiplatformu.com Kurucu Ortağı Lale Yumrukçal; "Sektördeki oyuncuları güvenli bir bilgi paylaşımı ortamında bir araya getirdiğimiz bu platform; tedarikçi ve üretici firmalar için kapsamlı bir dijital organizasyon. Platformumuz en önemli özelliği, tüm paydaşlar için yüksek katma değer sağlayacak yeni nesil ticaret modeli sunması. Satın alma talebi oluşturmak, gelen teklifleri değerlendirmek, tek talep formu ile doğrudan çözüm sunacak tedarikçilere otomatik gönderim, atıl ürünleri sergileme, iş ilanı yayınlama gibi yenilikçi özellikleriyle dikkat çeken platformumuz, akıllı sistemi sayesinde verimli bir satın alma süreci sağlayacak. Satın alma yapacak firmaların, tedarikçi arama derdine son vermeyi ve zaman kaybı olmaksızın tek yerden geniş bir tedarikçi ağına ulaşmalarını hedefleyen platformumuz, alıcıların tedarikçilere erişimini kolaylaştıracak. Bir nevi, talep ve teklif yönetimi ile iş sağlayıcı ve çözüm ortağı olacak. Şöyle ki, alıcılar için etkili bir tedarikçi kaynağı olan platformumuzda, tek formla çok sayıda tedarikçiye ulaşmak mümkün hale gelecek. Tedarikçiler ise tek tıkla yeni alıcılar ve taleplerle buluşacak. Tedarikçilere sistem üzerinden iş alarak ticaretlerini büyütme fırsatı tanıyan sanayiplatformu.com, fason iş yapanlarla işverenleri buluşturacak ve fason işçilik ihtiyaçlarına da çözüm sunacak. Aynı zamanda iş ve personel arayan kişiler için de bir kariyer havuzu olarak konumlanacak." dedi

01.10.2021