SANAYİ ODAKLI, AYDA 45.000 ZİYARETÇİ 140.000 SAYFA GÖRÜNTÜLENME İLE SANAYİNİN BULUŞMA NOKTASI!Kocaeli GazetesiSANAYİPLATFORMU.COM AVANTAJ KAZANDIRIYOR.

İmalatçı ve tedarikçi bulmanın en kolay yolunu sunan sanayiplatformu.com, Türk sanayisine rekabet avantaj kazandıracak KOBİ´lerin makro büyüme ve kalkınmasına dijital organize sanayi bölgesiyle destek. Makine imalatı, talaşlı imalat ve diğer işçilikler, hırdavat ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren firmaların zaman ve kaynak tasarrufu elde etmesini sağlamak ve ticaretlerini büyütmek amacıyla kurulan sanayiplatformu.com, dijital B2B ağı olarak alıcı ve tedarikçileri bir araya getiriyor.

TEDARİKÇİ ARAMAK

Platform; ürün, hizmet, tedarikçi aramayı ve talep-teklif sürecini dijitalleştirerek yenilikçi bir ticaret şeklini ortaya koyuyor. Sanayinin dört ana iş kolunda faaliyet gösteren firmaları ve tedarikçileri satın alma profesyonelleriyle buluşturmayı amaçladıklarını söyleyen sanayiplatformu.com Kurucu Ortağı Lale Yumrukçal; bu platformun bağlantı kurmak, bilgi edinmek ve iş sağlamak için etkili bir pazar yeri olacağını vurguluyor ve sektördeki firmaları platforma davet ediyor.

05.10.2021