SANAYİ ODAKLI, AYDA 45.000 ZİYARETÇİ 140.000 SAYFA GÖRÜNTÜLENME İLE SANAYİNİN BULUŞMA NOKTASI!Ticaret GazetesiSANAYİNİN YENİ BULUŞNA NOKTASINA İLGİ ARTIYOR

Türkiye’nin sektör odaklı dijital organize sanayi bölgesi sanayiplatformu.com, tedarikçi bulma ve talep-teklif sürecini dijitalleştiriyor. Makine imalatı, talaşlı imalat ve diğer işçilikler, hırdavat ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren firmaları bir araya getiren yerli ve milli platform; bağlantı kurmak, bilgi edinmek, iş sağlamak ve en önemlisi de ticaret hacmini büyütmek isteyenler için online bir alan sağlıyor. Platformun avantajlarından bahseden Sanayiplatformu.com Kurucu Ortağı Lale Yumrukçal, kullanıcıların neden bu platformu tercih etmeleri gerektiğini anlattı. Yumrukçal, sanayiplatformu.com’un tercih edilmesinin en önemli sebebinin hızlı ve nokta atışı sonuçlar sunan bir pazar yeri olmasının yanı sıra aranan tedarikçinin kolay bulunması için dört ana sektörün altında detaylı bir sektör dizinine ev sahipliği yapması olduğunu vurguladı. Zaman ve kaynak tasarrufu ile verimli satın alım yapmak isteyen alıcı firmalar ve ticaretlerini büyütmek isteyen tedarikçi firmalar için oluşturulmuş etkin bir buluşma alanı olan sanayiplatformu.com, ticari süreçlere farklı bir soluk getiriyor. Birbiriyle ilişkili dört ana sektördeki firmaları buluşturan sanayiplatformu.com, tamamen bu dört sektör özelinde uzman hizmet ve operasyonel süreçlerde dijital bir alt yapı sağlıyor. Kısa sürede sanayinin en dikkat çeken platformları arasına girmeyi başaran online B2B iletişim ağı sanayiplatformu.com, bir nevi sanayi çarkı oluşturarak bu sistemin her bir dişlisine hizmet verecek bir sistem sunuyor. Sistemde iki farklı üyelik modeli olduğuna dikkat çeken Sanayiplatformu.com Kurucu Ortağı Lale Yumrukçal, üye olan alıcı, imalatçı, üretici ve tedarikçilerin neden bu platformda olmaları gerektiğini açıklıyor.

Satın alma sürecini hızlı ve verimli hale getiriyor

Sistemin satın alma sürecini hızlandırdığını ifade eden Yumrukçal; “Yeni düzende hız, mobilite ve esneklik rekabette öne geçmek için firmaların elini büyük oranda güçlendiriyor. Firmaların işlerine değer katacak tedarikçileri arama motorlarından bulmak için zaman ve efor harcaması, yeni düzenin hızını yakalama konusunda sorunlara neden oluyor. Doğru tedarikçilere tek yerden ulaşma imkânı sunan sanayiplatformu.com ise ihtiyaçlara cevap veren, kullanıcı dostu çalışma prensibi sayesinde alıcı ve imalatçıların zaman ve maliyet avantajı elde etmesini sağlıyor.

03.12.2021